Warning: The magic method OCDI\OneClickDemoImport::__wakeup() must have public visibility in /home/klient.dhosting.pl/kartelsito/kartelsitodruk.pl/public_html/wp-content/plugins/photograph-demo-importer/inc/OneClickDemoImport.php on line 122
Emulsje diazo-fotopolimerowe – KARTEL Sitodruk

Emulsje diazo-fotopolimerowe

Dirasol 902

Odporna na farby rozpuszczalnikowe, UV oraz plastizolowe. Emulsja przeznaczona do tworzenia szablonów do druku graficznego, na plakatach, tworzywach sztucznych, PCW, materiałach samoprzylepnych oraz specjalistycznego: zdrapki, tabliczki, obwody drukowane, butelki, pojemniki, transfery ceramiczne, przełączniki membranowe. Ma barwę fioletową. Pozwala zachować doskonałą ostrość konturów i rozdzielczość rysunku. Tworzy szablon o średniej grubości. Ma średni czas naświetlania i jest mało zużywalna. Doskonała do druków liniowych i rastrowych.

Dirasol Zenith

Odporna na farby wodne, rozpuszczalnikowe, UV oraz plastizolowe. Emulsja przeznaczona do tworzenia szablonów do druku graficznego, na plakatach, płytach CD, butelkach, pojemnikach, obwodach drukowanych, przełącznikach membranowych, transferach ceramicznych. Ma barwę fioletową. Pozwala zachować doskonałą ostrość konturów i rozdzielczość rysunku. Tworzy cienki szablon. Ma krótki czas naświetlania.

Dirasol 915

Odporna na farby wodne, rozpuszczalnikowe oraz UV oraz plastizolowe. Emulsja przeznaczona do tworzenia szablonów do druku graficznego, na plakatach, tworzywach sztucznych, PCW, materiałach samoprzylepnych oraz specjalistycznego: zdrapki, tabliczki, obwody drukowane, butelki, pojemniki, transfery ceramiczne, przełączniki membranowe. Pozwala zachować doskonałą ostrość konturów i rozdzielczość rysunku. Ma barwę granatową.Charakteryzuje się dość niewielkim zużyciem. Tworzy cienki szablon. Ma dłuższy czas naświetlnia. Ze względu na dużą odporność na wilgoć, doskonała do pracy w pomieszczeniach o niekorzystnych warunkach klimatycznych.

Dirasol 916

Odporna na farby wodne, rozpuszczalnikowe, UV oraz plastizolowe. Emulsja przeznaczona do tworzenia szablonów do druku graficznego, na plakatach, tworzywach sztucznych, PCW, materiałach samoprzylepnych oraz specjalistycznego: zdrapki, tabliczki, obwody drukowane, butelki, pojemniki, transfery ceramiczne, przełączniki membranowe, kafelki ceramiczne. Ma barwę granatową. Pozwala zachować doskonałą ostrość konturów i rozdzielczość rysunku. Ma średni czas naświetlania. Charakteryzuje się niewielkim zużyciem. Tworzy cienki szablon. Jest niezwykle odporna na uszkodzenia mechaniczne i chemiczne. Polecana do druku drobnych motywów.

Dirasol 917

Odporna na farby wodne, rozpuszczalnikowe i plastizolowe UV. Emulsja przeznaczona do tworzenia szablonów do druku graficznego, na plakatach, obwodach drukowanych, płytach CD, butelkach, pojemnikach, przełącznikach membranowych, transferach ceramicznych. Ma barwę ciemnoniebieską. Pozwala zachować doskonałą ostrość konturów i rozdzielczość rysunku. Tworzy cienki szablon. Charakteryzuje się niewielkim zużyciem i krótkim czasem naświetlania.

Dirasol 948

Odporna na farby rozpuszczalnikowe, UV i plastizolowe. Emulsja przeznaczona do tworzenia szablonów do druku na odzieży, kafelkach ceramicznych, obwodach drukowanych. Ma barwę jasnoniebieską. Pozwala zachować doskonałą ostrość konturów i dobrą rozdzielczość rysunku. Ma dość długi czas naświetlania. Idealna do przygotowywania szablonów o dużej wysokości, przeznaczonych do druków wymagających grubej warstwy farby.

Dirasol SuperTex

Odporna na farby wodne i plastizolowe. Emulsja przeznaczona do tworzenia szablonów do druku na odzieży, w tym sportowej. Pozwala zachować doskonałą ostrość konturów i rozdzielczość rysunku. Ma barwę granatową. Charakteryzuje się sporym zużyciem. Tworzy gruby szablon. Ma średni czas naświetlania.