Warning: The magic method OCDI\OneClickDemoImport::__wakeup() must have public visibility in /home/klient.dhosting.pl/kartelsito/kartelsitodruk.pl/public_html/wp-content/plugins/photograph-demo-importer/inc/OneClickDemoImport.php on line 122
Emulsje fotopolimerowe – KARTEL Sitodruk

Emulsje fotopolimerowe

Dirasol 125

Jednoskładnikowa emulsja, odporna na farby rozpuszczalnikowe, wodne i plastizolowe. Przeznaczona jest do tworzenia szablonów do druku na T-shirtach i odzieży sportowej. Ma barwę turkusową. Pozwala zachować dobrą ostrość konturów i rozdzielczość rysunku. Charakteryzuje się bardzo krótkim czasem naświetlania. Polecana dla lamp naświetlających o słabej mocy. Tworzy gruby szablon. Ze względu na stosowanie jej do druku przez siatki rzadkie, charakteryzuje się dużym zużyciem.

Dirasol 132

Jednoskładnikowa emulsja, odporna na farby rozpuszczalnikowe, UV i plastizolowe. Przeznaczona tworzenia szablonów do druku graficznego, na plakatach, PCW i tworzywach sztucznych oraz specjalistycznego: zdrapki, tabliczki, obwody drukowane, płyty kompaktowe CD, butelki, pojemniki, transfery ceramiczne, przełączniki membranowe. Ma barwę niebieską. Pozwala zachować doskonałą ostrość konturów i rozdzielczość rysunku. Charakteryzuje się niewielkim zużyciem i krótkim czasem naświetlania.