Warning: The magic method OCDI\OneClickDemoImport::__wakeup() must have public visibility in /home/klient.dhosting.pl/kartelsito/kartelsitodruk.pl/public_html/wp-content/plugins/photograph-demo-importer/inc/OneClickDemoImport.php on line 122
Emulsje diazowe – KARTEL Sitodruk

Emulsje diazowe

Dirasol 22

Odporna na farby rozpuszczalnikowe, UV i plastizolowe. Emulsja przeznaczona do tworzenia szablonów do druku graficznego, na plakatach, tworzywach sztucznych, PCW, materiałach samoprzylepnych oraz specjalistycznego: zdrapki, tabliczki, obwody drukowane, butelki, pojemniki, transfery ceramiczne, przełączniki membranowe. Ma barwę fioletową. Pozwala zachować dobrą ostrość konturów i rozdzielczość rysunku. Charakteryzuje się niewielkim zużyciem. Tworzy cienki szablon. Ma długi czas naświetlania. Zalecana do druków liniowych i rastrowych.

Dirasol 25

Odporna na farby wodne i plastizolowe. Emulsja przeznaczona do tworzenia szablonów do druku na tkaninach, głównie T-shirtach oraz odzieży sportowej. Ma barwę jasnofioletową. Pozwala zachować dobrą ostrość konturów i rozdzielczość rysunku. Ze względu na stosowanie jej na siatki rzadkie, charakteryzuje się większym zużyciem, grubszym szablonem oraz dłuższym czasem naświetlania.

Dirasol Rapid

Odporna na farby rozpuszczalnikowe, UV i plastizolowe. Emulsja przeznaczona do tworzenia szablonów do druku graficznego, na plakatach, tworzywach sztucznych, PCW, materiałach samoprzylepnych oraz specjalistycznego: zdrapki, tabliczki, przełączniki membranowe, butelki, pojemniki, transfery ceramiczne. Ma barwę jasnoniebieską. Pozwala zachować dobrą ostrość konturów i rozdzielczość rysunku. Charakteryzuje się niewielkim zużyciem i średnim czasem naświetlania. Tworzy cienki szablon. Niezwykle odporna na uszkodzenia mechaniczne.

Dirasol T

Odporna na farby wodne, UV i plastizolowe. Emulsja przeznaczona do tworzenia szablonów do druku na tkaninach. Ma barwę niebieską. Pozwala zachować dobrą ostrość konturów i rozdzielczość rysunku. Ma krótki czas naświetlania. Ze względu na stosowanie jej na siatki rzadkie, charakteryzuje się dużym zużyciem.